Načítání...

Nejlepší seznamka pro nezadané na Plzeňsku

Jak fungujeme? Férově!


Jsme velmi otevření v tom, jak tento web funguje a jak byl vlastně od počátku projektován. Jsme totiž zastánci inovativního férového přístupu, a proto tímto každému plně otevíráme dveře do naší "kuchyně" a představujeme jednotlivé fáze života tohoto portálu:

 

1. Fáze: Příprava webového portálu


Příprava a programování nám zabralo skoro 2 roky. Finančně to byla pro nás velmi nákladná fáze. Střídali se nám tu programátoři, designéři, rozumní i nerozumní lidé. Až jsme nakonec dali dohromady soudržný a stabilní tým, který se o tento web stará. A baví nás to!

 

2. Fáze: Spuštění


Po technickém nastavení a přípravě webu dochází k jeho otevření veřejnosti a odlaďování zbývajících technických chyb a uživatelských nedostatků. Neděláme kolem toho žádný velký humbuk, to není náš styl. Chceme růst postupně. To považujeme za zdravý a férový přístup.

 

3. Fáze: Nabíráme členskou základnu (muže i ženy) a nic za to nechceme!


V této fázi je účelem nabrat dostatečný počet zájemců o seznámení na našem webu. Nejenže je registrace zdarma, ale všem členům nabraným v této fázi je a bude zdarma zpřístupněna plná funkcionalita seznamky. Proč? Jedoduše tu chceme mít dostatečný počet členů, aby to tu "žilo" a zvyšovaly se tak šance všech stávajících i nově příchozích členů na shledání a seznámení s vhodným protějškem. Tuto fázi opět finančně značně dotujeme. Počítáme s tím, že web nejenže nebude vydělávat, ale že nás bude stát nemalé prostředky.

 

4. Fáze: Vzděláváme získané členy


V této fázi je účelem edukovat získané členy v tom, jak se vhodně seznamovat na internetu, jak se nebát oslovit jinou osobu jako první (v reálném životě příjemným přístupem a slovem, u nás na webu milou a pozitivní zprávou). V této fázi se také rozloučíme se členy, kteří registraci a seznamování na tomto webu nemyslí dostatečně vážně, tedy například s majiteli odbytých profilů a členy s nevhodným chováním či fotkami. 
Na konci této fáze už budou některé funkcionality webu zpoplatněny pro nově příchozí. Přijde nám fér dostat zpět alespoň část našich nákladů investovaných do webu. Cena za vybrané funkce, kterou noví členové budou platit (pokud budou chtít, samozřejmě), nesmí být vysoká a ve srovnání s ostatními seznamkami musí vycházet cenově výhodně. 

 

5. Fáze: Stabilizace provozu a operativy webu  


Účelem této fáze je investovat čas a peníze do dalšího rozvoje webu. Chceme, aby se o nás více vědělo, mluvilo a přišlo k nám co nejvíc nezadaných lidí. Čím více uživatelů, tím vyšší šance na to, že se naši členové budou dávat "dohromady" a že budou spokojení, stejně jako my. :-)


To byl a je tedy náš plán.
To je náš manifest.